Kāzu ziedi

Kāzas ir skaistākais notikums dzīvē, un ziedi ir neatņemama šo svētku rituāla sastāvdaļa. Padariet šo dienu vēl skaistāku ar mūsu floristu veidotajiem un tikai Jūsu vēlmēm pieskaņotajiem, gaumīgajiem kāzu ziedu dekoriem, kāzu pušķi, eleganti noformētu kāzu automašīnu, izrotātu baznīcu un svinību telpām.

Kartam klientam tiek veltīta individuāla konsultācija, kuras laikā mūsu floristi uzklausīs visas Jūsu idejas un vēlmes, kopīgi atrodot labāko variantu ziedu izvēlei, kā arī noformējuma dizainam.

Mūsu piedāvājums

Līgavai un līgavainim

Līgavas pušķi - puslodes, lodes un nokarenas formas (lāse), kā arī  veidojam individuāla dizaina līgavas pušķus un līgavas pušķu dublikātus. Ziedu dekori līgavai matos, ziedu rokassprādzes, kaklarotas, piespraudes. Ziedu piespraudes (līgavainim, vedējiem).

Kāzu automašīnas dekorēšana

Veidojam dažādas vītnes, ziedu kompozīcijas, ziedu sirdis, individuāla dizaina noformējumus, dekorus pie durvju rokturiem un dekorus automašinas salonā.

Svinību telpām

Baznīcas rotāšana ar ziediem un kompozīcijām, solu dekori, ziedu kompozīcijas altāra dekorēšanai, individuāla dizaina kāzu dekori, svinību teplu rotāšana ar ziediem, audumu un lentām, kāzu galda dekori, jaunlaulāto glāžu dekorēšana, ziedu dekori aiz jaunlaulātajiem, ziedu kompozīcijas statīvos.

Plašāku ieskatu mūsu floristu veikumā gan veidojot līgavu pušķus, gan dekorējot svinību zāles un baznīcas, gan veidojot individuālus dekorus pie tērpiem un uz automašīnām varat apskatīt mūsu mājaslapā www.kazupuski.lv